Kreditai internetu be palūkanų

Kreditai internetu be palūkanų ir papildomų mokesčių – ar tai įmanoma? Žinoma, sulaukus specialios akcijos, kuri, beje, kredito bendrovėse nėra retas reiškinys. Apie tai, ką būtent reiškia greitieji kreditai internetu be palūkanų, ir kitus mažųjų paskolų privalumus kalba vienos kredito bendrovės finansų konsultantė Roma.

Kreditai internetu be palūkanų

Ji teigia, kad klientų, patikinčių savo finansinius reikalus paskolas teikiančioms įmonėms, vis daugėja. Kas turi tam daugiausiai įtakos? Prastėjantys piniginiai reikalai ar, atvirkščiai, augantis pasitikėjimas savimi ir noras patenkinti vis didėjančius poreikius?

„Žmonės skolinasi noriau nei bet kada anksčiau.“

„Kreditai Lietuvoje tapo tikrai populiarūs. Pati stebėjau susidomėjimo šia paslauga augimą, kuris ypač ryškus tapo pastaraisiais metais. Dabar kreditai įmonėms ir individualiems asmenims suteikiami dažniau nei bet kada anksčiau. Kai manęs klausia, ar tą lemia prastėjantis gyvenimo lygis, galiu atsakyti – ne.

Naudinga pasidomėti:

Didelę įtaką aktyvesniam skolinimuisi turi ir geresnės sąlygos (pavyzdžiui, paskolos be palukanu), ir didesnis pasitikėjimas kredito bendrovėmis. Anksčiau jų veikla buvo gaubiama tam tikros paslapties: žmonės klausdavo – kas gi tie greitieji kreditai? Daug kam buvo neaišku, kuo jie tokie ypatingi, kodėl vadinami greitaisiais, kaip gali būti suteikiami tiesiog internetu?

Ką jau kalbėti, kreditai sms zinute skambėjo visai neįtikinamai. Bet tai buvo tik informacijos trūkumas. Ši klaida dabar ištaisyta ir žmonės puikiai žino, kas tie kreditai paskolos, ir kaip galima nesunkiai juos gauti.

Tiesa, dabar aktualesni jau kiti klausimai, pavyzdžiui, ar Lietuvoje kreditai uk dirbantiems žmonėms teikiami, ir panašiai. Tačiau tam ir dirba kredito bendrovių informacijos telefonai ir elektroninis paštas.

Čia visad galima sužinoti tai, kas neduoda ramybės.“. Roma dabartinį skolinimosi „bumą“ aiškina išaugusiu informacijos kiekiu ir geresne reklama: „Žmonės yra geriau informuoti ir mato nemažai reklamos. Štai, kad ir kreditai internetu be palukanu – ar gali būti geresnė reklama bendrovei? Kai kas gal pasakys, kad geriausia reklama – patenkinti klientai, tačiau ir nusiskundimų kredito bendrovių veikla girdėti neteko.

Juk kreditai greitieji ar kitokie, yra grindžiami oficialiomis sutartimis. Jose būna nurodytos visos sąlygos, reikalavimai ir atsakomybės. Mano patarimas – visada jas perskaityti ir žinoti, kas pasirašoma. Jei visi taip elgtųsi, sistema veiktų dar geriau.”.

Skolintis be palūkanų visiškai patikima

Grįžtant prie pagrindinio klausimo – kas gi yra tie kreditai, išduodami be palukanu? – Roma atsako, kad tai tarsi akcija prekybos centre. Prekė čia – paskola, o nuolaida – palūkanos, kurių nebereikia mokėti, kaip ir tam tikros prekės kainos dalies išpardavimo metu. „Viskas labai paprasta.

Internetu ar kitu būdu suteikiamos mažosios paskolos yra suteikiamos su tam tikromis palūkanomis. Tai neišvengiama, kadangi taip jau veikia finansinė sistema. Niekur – nei banke, nei kredito bendrovėje – nėra įprasta skolinti be jokių mokesčių.

Vis dėlto, kai kada, kaip matome, bendrovės, teikiančios paskolas, padaro šią nuolaidą ir tai sulaukia puikios reakcijos. Žinoma, kas gi nenori pasiskolinti nemokamai? Įsivaizduokite situaciją, kad jums tikrai labai reikia pinigų.

Norite jų gauti kuo greičiau, tačiau rūpinatės ir grąžinimu. Pasinaudoję čia minimu specialiu pasiūlymu, ne tik gaunate paskolą, bet ir nemokate palūkanų. Reiškia, grąžinate tik tai, ką pasiskolinote, ir nė cento daugiau.

Taigi, kaip matome, kreditai internetu be palukanu – visiškai realu ir nėra jokia klasta. Juk nesistebime, kai pamatome akcijas ir išpardavimus prekybos centruose. Taip veikia ir paskolas teikiančios įmonės – suteikia nuolaidas tam, kad jų klientai liktų dar labiau patenkinti, ir nenutrauktų abipusio bendradarbiavimo.“.